درباره ما

دهکده جهانی امروز هر از گاهی دستخوش تغییراتی می‌شود که رویارویی با این تغییرات نیازمند داشتن آگاهی از کلیه اخبار و وقایع روزمره است. در چنین شرایطی در اختیار داشتن اخبار صحیح و به روز اهمیت دوچندانی پیدا کرده و موفقیت در انتظار فردی است که در کم‌ترین زمان ممکن به دقیق‌ترین و صحیح‌ترین اخبار دسترسی داشته باشد.

بدون شک در این شرایط ضرورت انعکاس اخبار در حوزه‌های گوناگون بسیار حائز اهمیت بوده و می‌تواند راهگشای بسیاری از مشکلات باشد.

دیدگاه اقتصادی یک سایت تخصصی در حوزه اقتصاد با شعار «جامع‌ترین رسانه آموزشی اقتصادی» است.

پایگاه خبری دیدگاه اقتصادی در سال ۱۳۹۶ و درابتدا با نام اقتصاد دیجیتال به صورت آزمایشی با هدف ارائه اخبار اختصاصی حوزه اقتصاد و همچنین مقالات علمی و پژوهشی در این حوزه راه اندازی گردید . پس از گذشت ۳ سال و در سال ۱۳۹۹ دیدگاه اقتصادی به عنوان یک رسانه تخصصی در حوزه اقتصاد و با مدیر مسوولی مجتبی سلگی ، مجوز رسمی به شماره ……… را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرد.

در مجموعه دیدگاه اقتصادی جمعی از دانش‌آموختگان علم اقتصاد و ارتباطات گرد هم آمدیم تا بتوانیم جامع‌ترین رسانه‌ تخصصی اقتصادی کشور را به مخاطبان ارائه کنیم.

رویکرد دیدگاه اقتصادی علاوه فعالیت در حوزه اطلاع‌رسانی و انتشار اخبار، ارائه مقالات تخصصی ویژه علاقه‌مندان و پژوهشگران اقتصادی است. به همین سبب در پی راه‌اندازی یک پایگاه جامع در خصوص ارائه و انتشار مقالات تخصصی و علمی در حوزه اقتصاد هستیم.

در دیدگاه اقتصادی امکان ضبط و پایش ۲۴ ساعته تمامی شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی وجود دارد؛  از این رو تیم تولید محتوای ویدئویی این رسانه روزانه با تهیه ویدئوهای تخصصی اقتصادی علاوه بر انتشار در سایت دیدگاه اقتصادی امکان مشاهده این ویدئوها را در شبکه‌های تصویری مختلف این رسانه از جمله یوتیوب، آپارات، نماشا و تماشا برای کاربران فراهم کرده است.

پایگاه خبری دیدگاه اقتصادی تمام سعی خود را بر اصل اطلاع رسانی دقیق، سریع و با صحت استوار کرده تا با همکاری گروهی از خبرنگاران و روزنامه نگاران خبره و نیز حمایت‌های جمعی از فعالان اقتصادی، بتواند سهمی هرچند اندک در این جریان اطلاع رسانی ایفا کند.

 

 

 صاحب امتیاز و مدیر مسئول: مجتبی سلگی

مدیر فنی وپشتیبانی سایت: رایانه گستر آگرین

ایمیل: didgaheghtesadi@gmail.com

آدرس: تهران، فلکه اول صادقیه، خ.گلناز جنوبی، مجتمع گلناز، بلوک ۵ واحد ۳۹

تلفن ثابت: ۰۲۱۳۳۰۲۰۴۶۲

موبایل: ۰۹۳۶۸۶۱۶۸۱۶