ضعف بزرگ استقلال مشخص شد/ روزهای سخت در انتظار نکونام!

به گزارش پایگاه خبری دیدگاه اقتصادی،

به گزارش آرمان ملی آنلاین، محمد نوری در گفت و گو با خبرنگار مهر و در خصوص تساوی استقلال و مس رفسنجان گفت، بعداز مدتها شاهد یک فوتبال خوب در لیگ بودیم ، دیداری سراسر حمله که چهار گل داشت و هواداران از دیدن این بازی لذت بردند.

وی در ادامه تاکید کرد: تنها نقطه تاریک این دیدار نبود «وی ای ار » بود که باعث شد نتیجه دیدار با تساوی به پایان برسد. نبود این سیستم نه تنها به استقلال بلکه به بیشتر تیم ها ضربه زده و نمی دانم چرا فدراسیون فوتبال این مشکل را برطرف نمی کند. ضمن اینکه کمیته داوران هم برای هفته های پایانی لیگ باید نظارت و دقت بیشتری داشته باشد تا حقی از هیچ تیمی با اشتباه داوری از بین نرود.

نوری در پاسخ به این پرسش که چرا استقلال نتوانست مقابل مس به برتری برسد گفت: اولین دلیلی که استقلال موفق نشد سه امتیاز را کسب کند ضعف خط دفاع بود و اشتباهات فردی مدافعان که روز خوبی را پشت سر نگذاشتند و ناهماهنگ بودند. دوم بازی خوب بازیکنان مس بود که بسیار پر انرژی و جنگنده ظاهر شدند و در پایان هم اشتباهات داوری بود که اجازه نداد استقلال به سه امتیاز برسد و من نگرانم که در پایان فصل حسرت همین ۲ امتیاز را بخوریم.

کارشناس فوتبال در مورد دیدار روز جمعه استقلال برابر آلومینیوم اراک گفت: آلومینیوم برابر تراکتور خوب بازی کرد و استقلال روز سختی خواهد داشت ، تمام بازی ها تا پایان فصل سخت و حساس خواهد بود و هرکدام حکم فینال را دارند و استقلال نباید تا آخرین بازی دیگر امتیازی از دست بدهد ، آبی ها باید با قدرت بازی کنند تا بتوانند صدرنشینی خود را تا پایان فصل ادامه دهند.

نوری با انتقاد از نبود هافبک بازیساز در استقلال با توجه به مصدومیت مهدی پور گفت : اول برای مهدی پور آرزوی سلامتی دارم ،اما نبود یک هافبک خلاق در استقلال برمی گردد به ضعف مدیریت و لجبازی با سرمربی. از ابتدای فصل همه فریاد زدند تیم به هافبک نیاز دارد ولی گوش شنوایی نبود و حالا شرایط برای استقلال سخت شده و بطور حتم برنامه های تاکتیکی استقلال بدون مهدی پور تغییر خواهد کرد و باید امیدوار باشیم استقلال نتیجه بگیرد چون اگر این اتفاق رخ ندهد مدیریت باید پاسخگوی هواداران استقلال باشد.

وی در پایان و در خصوص حاشیه های که برای نکونام در خصوص عدم جذب بازیکنان مطرح بوجود می آورند گفت: هیچ مربی در فوتبال نیست که نخواهد تیمش تقویت شود اما عده ای به دنبال حاشیه سازی برای نکونام هستند تا تمرکز او را در هفته های پایانی برهم بزنند ، همان کسانی که وقتی استقلال گل دریافت می کند خوشحال می شوند و دوست ندارند نکونام نتیجه بگیرد. نکونام هم باید مراقب باشد تا در این هفته های پایانی وارد حاشیه نشود و با تمرکز کامل به مصاف حریفان برود تا صدرنشینی خود را تداوم بخشیده و در پایان فصل به قهرمانی دست پیدا کند .

 

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *